Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yıllardır turizm sektörünün bir çok alanında faaliyet göstermiş, sektörle ilgili gerekli tecrübeyi ve deneyimi kazandıktan sonra 2015 yılında kurmuş olduğumuz firmamız kuruluşundan bu yana villa kiralama ve villa satışı konusunda hizmet vermekte olup, kısa sürede başarılı bir şekilde adını duyurmuştur. Türsab belgeli firmamız Senin Villan Emlak Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Kaputaş Travel iştirakı olup, alt bünyesinde hizmet vermektedir.

Doğru, güvenilir ve kaliteli hizmet misyonu ile ilerleyen firmamız Fethiye, Bodrum, Kaş, Kalkan, İslamlar ve Üzümlü mevkilerinde bulunan yaklaşık 500’den fazla kiralık villa portföyüne sahip olup,  Türkiye’de villa ve apart kiralamasına aracılık eden köklü bir firmadır. Sizlere doğru hizmet verebilmek adına ekibimiz tarafından kontrol edilerek özenle seçilmiş ve sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmuş olan bölgenin en seçkin villalarının tüm bilgilerini ve detaylı resimlerini inceleyebilir, güncel fiyatlarına ve rezervasyon takvimlerine ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bulunan kiralık villa seçeneklerimiz oldukça çeşitli olup kolay erişim sağlayabilmeniz adına balayı villası, jakuzili villa, denize yakın villa, lüks kiralık villa, ekonomik villa gibi bir çok alt kategoriye ayrılmıştır. Bütçenize ve isteğinize uygun olan kiralık villayı detaylı bir şekilde inceleyebilir, bizimle iletişime geçerek çok kısa bir süre içerisinde rezervasyon yapabilirsiniz.

Senin Villan Emlak Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi villa kiralama hizmetinin yanı sıra araç kiralama, havaalanı transferi ve emlak alım satım hizmeti de vermektedir. Müşteri memnuniyeti kazanma ilkesi ile çıkmış olduğumuz bu yolda binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamanın ve ilkemizi başarmış olmanın haklı gururu ve özgüveni ile her geçen gün hizmet ağımızı ve kiralık villa portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz.

Sizlerde hayalinizdeki tatili gerçekleştirmek için websitemiz üzerinden kiralık villa seçeneklerimizi inceleyebilir, size uygun villalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Şirket Bilgileri:

Ünvan:Senin Villan Emlak Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

Adres: İslamlar Mah Akbel Sk Erhan Akdeniz Apt. No:450/1 Kaş/Antalya

Vergi Dairesi: Kaş Vergi Dairesi 

Vergi No: 7610932482

Kumluca Ticaret Odası: Oda Sicil No: 4003272 / Ticaret Sicili No: Kaş-3282

Tursab Acenta No: 12802

www.seninvillan.com

 

 

 

Whatsapp Destek