Filtrele

Tiny House ( Küçük Evler )


Toplam 3 Adet Kiralık Villa Bulundu
Balayı Villası
₺26,950 - ₺54,600
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Balayı Villası
₺14,987 - ₺31,990
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon


Alternetif Tatil Seçeneği: Kiralık Tiny House 

Bütçe dostu olarak adlandırılan kiralık tiny house'lar, masrafsız ve ekonomik bir tatil arayışında olan herkesin isteklerine cevap verecek nitelikte tasarlanmıştır. Genelde 30 metrekare ile 50 metre kare arasında büyüklüğü sahip olan bu evler tertemiz doğa içerisinde sizler için özel olarak tasarlanmış alanlardır. Web sitemizde yer alan kiralık tiny house seçeneklerimizin tümünün kendine ait bahçesi ve özel yüzme havuzu bulunmaktadır. Havuzu korunaklı kiralık tiny houselar sizlere gözlerden uzak, muhafazakar bir tatil imkanı sunmaktadır. Tiny Houseların havuz ve bahçe temizliği konakladığınız süre boyunca sorumlu personel tarafından düzenli olarak yapılmakta ve varsa çöpleriniz kapınızdan alınmaktadır. 

Tiny House Akımı Nasıl Ortaya Çıktı?

Tiny House'lar 2008 yılında ortaya çıkan ekonomik kriz sebebiyle Amerikalı insanlar tarafından üretilmişlerdir. O zamanlarda farklı konaklama yerleri arayan insanlar, en az maliyetli olan evler üretme çabasına düşmüş ve sonuç olarak doğa içerisinde kiralık tiny houseları üretmişlerdir. Minimum yaşam alanında maksimum konfor sağlayan bu evler, daha sonra popüler hale gelerek tatil amaçlı olarak kullanılmaya başlanmıştır. 

Tiny House Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Öncelikle kiralık Tiny House'lar bulabileceğiniz en ekonomik konaklama yerleridir ve size uygun fiyata maksimum hizmet imkanı sunar. Yine aynı zamanda şehir hayatından uzaklaşarak, doğal ve sade bir zaman dilimi geçirmenizi sağlar. Kimlerine göre tatil; deniz, kum ve güneşten ibaretken kimilerine göre doğa içerisinde sessiz, sakim geçirilen bir kaç gündür. İşte bu yüzden Tiny House'lar doğa ile iç içe bir tatil geçirmek isteyenler için uygun olan en avantajlı seçenektir. 

Kiralık Tiny House İle Tatil Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Diğer tatil seçeneklerinde olduğu gibi Tiny House'lar için rezervasyon yaparken dikkat etmeniz gereken bazı temel özellikler vardır. Kiralayacağınız Tiny House'un nerede olduğunu bilmek ve tam konumu öğrenmek en önemli noktadır. Hangi bölge için rezervasyon yaptığınızdan ve bölgede hangi imkanlar olduğundan emin olmanız gerekir. Daha sonra yazlık kiralık Tiny House'ların içerisinde hangi eşyaların olduğunu ve size hangi imkanların sunulduğunu detaylı bir şekilde öğrenmeniz gerekir. Havuzlu kiralık Tiny House'lar için temizlik ve havuz bakımı detaylarını öğrenmeniz sorunsuz bir tatil geçirmenize imkan sağlayacaktır. 

Sizlerde doğa ile baş başa bir tatil yapmak ve şehrin kalabalık gürültüsünden biraz olsun uzaklaşmak isterseniz web sitemizde bulunan Tiny House seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Ekonomik kiralık Tiny House'larımızda gözlerden uzak, izole bir tatil geçirebilir ve tatil anlayışınıza farklı bir bakış açısı kazandırabilirsiniz. 

Kiralık Tiny House Fiyatları: Küçük Bir Evde Uygun Bir Tatil

Küçük evler, minimalist yaşam tarzını benimseyenler için tasarlanmış olan popüler bir konsepttir. Son yıllarda, tatil yapmak için kiralık tiny house'lar da oldukça popüler hale geldi. Bu evler, genellikle tamamen mobilyalı ve ekipmanlı olarak kiralanır ve insanlar için sadece kişisel eşyalarını getirmeleri gerekir. Peki, kiralık tiny house fiyatları ne kadar?

Kiralık tiny house fiyatları, birçok faktöre bağlıdır. Konum, evin büyüklüğü, sezon ve süre gibi faktörler, fiyatları belirlemede önemli bir rol oynar. Örneğin, bir deniz kenarında yer alan kiralık tiny house, dağlık bir bölgedeki evden daha pahalı olabilir. Ayrıca, evin büyüklüğü de fiyatları belirlemede önemli bir faktördür. Genellikle, daha büyük evler daha pahalıdır.

Kiralık tiny house'ların fiyatları, genellikle gecelik olarak belirlenir. Gecelik fiyatlar, sezon ve süreye bağlı olarak değişebilir. Örneğin, yaz sezonunda kiralık tiny house'ların fiyatları genellikle daha yüksektir. Ancak, sezon dışında kiralık tiny house'lar daha uygun fiyatlarla kiralanabilir. Bazı kiralık tiny house'lar, daha lüks bir konaklama deneyimi sunarken, diğerleri daha temel olanaklara sahiptir. Örneğin, bir kiralık tiny house'ta klima, internet, televizyon gibi olanaklar bulunabilirken, diğerinde bu tür olanaklar bulunmayabilir. Bu nedenle, kiralık tiny house fiyatları, konaklama olanaklarına göre değişebilir.

Bununla birlikte, kiralık tiny house'lar, genellikle otel veya tatil köyü gibi diğer tatil konaklama seçeneklerine göre daha uygun fiyatlıdır. Özellikle de, daha uzun süreli konaklamalar için kiralık tiny house'lar daha uygun bir seçenek olabilir. Sonuç olarak, kiralık tiny house fiyatları, birçok faktöre bağlıdır ve farklı tatil planlarına uygun birçok seçenek sunar. Fiyatlar, genellikle gecelik olarak belirlenir ve konaklama olanaklarına, konum, büyüklük, sezon ve süreye göre değişebilir. Ancak, kiralık tiny house'lar, genellikle diğer tatil konaklama seçeneklerine göre daha uygun fiyatlıdır

Devamını Oku
Whatsapp Destek