Filtrele

Çocuk Havuzlu Villalar


Toplam 134 Adet Kiralık Villa Bulundu
Kalabalık Aileler İçin Lüks Villa
Villa Marbella
5 İndirim!
₺35,000 - ₺35,000
₺33,250 - ₺33,250
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Lüks Villa
₺100,800 - ₺182,000
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Ultra Lüks Villa
₺91,140 - ₺172,200
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Kalabalık Aileler İçin Lüks Villa
₺129,500 - ₺299,250
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Lüks Villa
₺95,200 - ₺179,900
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Kalabalık Aileler İçin Lüks Villa
₺80,850 - ₺179,900
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Muhafazakar Villa
₺24,500 - ₺79,499
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon

Çocuklu yaşam; normal yaşama göre her zaman biraz daha dikkat ve özen ister. Bu yüzden normal hayatımızda olduğu gibi, tatil zamanlarımızda da öncelikli olarak çocuklarımızı düşünür ve tatil boyu onların da mutlu olabileceği aktiviteler yapmak isteriz. Ailecek güzel ve kaliteli bir tatil geçirmek, çocuklarımızın mutlu olduğunu görmek ve neşeli zamanlarına şahit olmak, tüm tatil zamanımızı daha verimli bir hale getirmektedir.

Çocuklu aileler için özel olarak hazırlanmış olan çocuk havuzlu kiralık villalar; hem çocuklarınız için hem de sizin için rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Modern ve kaliteli eşyalarla dizayn edilmiş bu villaların bahçe katı geniş bir alana sahiptir. Bu nedenle çocuklarınız bahçede doyasıya zaman geçirebilir ve güneşin keyfini çıkarabilirler.

ÇOCUK HAVUZLU VİLLA KİRALAMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Çocuklarımızın eğlencelerine şahit olmak ve onların mutlu anlarına tanıklık etmek her ebeveyn için çok özeldir. Onlar neşeli kahkahalar atarken içilen bir kahvenin, geçirilen zamanın insana verdiği huzuru başka bir yerde bulmak çok zordur. Otel ya da tatil köylerinde her ne kadar çocuklar için etkinlik alanları oluşturulmuş olsa da, tanımadığı birçok kişi ile bir anda aynı ortamda bulunmak genellikle çocukları korkutmakta ve huzursuz olmasına sebep olmaktadır.

Oysa çocuk yüzme havuzlu villalar sadece size ve ailenize özeldir. Bu villaların bahçe alanı dâhil olmak üzere, tanımlanmış olan tüm kullanım alanı size aittir. Bu özelliği sayesinde, çocuklarınız tatil süresi boyunca kendini evindeymiş gibi rahat ve huzurlu hisseder. Çocukların rahat zamanlar geçirmesi, huzur dolu olması sizin de sakin ve kaliteli bir dinlenme süreci yaşamanıza yardımcı olur.

Çocuk havuzlu kiralık villaların bahçe alanı, bol yeşil alanlı ve korunaklıdır. Yani, çocuklarınızın bir anlık dalgınlık sonucu gözden kaybolma ihtimali bulunmamaktadır. Çocuklarınızın bahçe alanında, göz önünde zaman geçirirken, siz de gönül rahatlığı ile özel yüzme havuzunun keyfini çıkarabilir, sonrasında şezlongunuza uzanarak güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Özel yüzme havuzuna entegre olarak dizayn edilmiş olan çocuk yüzme havuzu sayesinde çocuklarınız boy ölçülerine göre, boğulma riski olmadan, havuzun keyfini doyasıya yaşayabilirler.

Çocukların sağlığı her zaman tehlikededir ve ufacık bir mikrop kapmaları, çok uzun bir süre boyunca hastalıkla uğraşmalarına sebep olmaktadır. Bu da hem çocuğunuzun hem de sizin huzurunuzu kaçıracaktır. Yazlık kiralık villalarda havuz ve bahçe temizliği her gün düzenli olarak yapılmakta ve havuz suyu klorlanmaktadır. Bu nedenle, çocuklarınız enfeksiyon kapma riski olmadan, sadece kendisine özel hazırlanmış olan havuzda doyasıya eğlenebilir ve tatilin keyfini çıkarabilir.

Çocuklu tatilin en büyük problemlerinden birisi de yemek düzenidir. Kiralık villalarda çocuklarınıza kendi pişirdiğiniz yemekleri yedirebilir ve belli bir yemek saati kuralına uymak zorunda kalmadan, kendi yemek saatlerinizi çocuklarına göre planlayabilirsiniz.Villa Mirada 1Villa Lamer Azur

ÇOCUK HAVUZLU KİRALIK VİLLALAR HANGİ BÖLGELERDE BULUNMAKTADIR?

Her geçen gün adını daha çok duyuran kiralık villa turizminin en çok yaygın olduğu bölgeler Antalya, Kaş, Kalkan ve Fethiye bölgeleridir. Şüphesiz ki; tüm yaz sezonu boyunca binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan bu yerlerin hepsi birbirinden güzel ve özeldir. Türkiye’nin cennet köşeleri sayılan bu bölgelerde masalsı bir tatil yapmak için özel olarak tasarlanmış olan yazlık kiralık villaların kişi sayınıza ve kriterlerinize uygun olan birçok çeşidi bulunmaktadır.

Kalkan çocuk havuzlu kiralık villalar; muhafazakâr ve kaliteli villalardır. Havuz alanı korunaklı olan bu villalarda çocuklarınızla birlikte güvenli ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Fethiye çocuk havuzlu villalar; genellikle merkeze ve denize yakın konumlarda inşa edilmiştir. Ölüdeniz’e ve Çalış Plajı’na yakın olan özel havuzlu villalar ile ulaşım problemi yaşamadan rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Kaş çocuk havuzlu kiralık villalarda konakladığınız süre boyunca ise Kaş’ın muhteşem deniz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Manzaranın en güzel göründüğü alanlarda inşa edilmiş olan villalar ile yılın tüm yorgunluğunu atarken, denizin ve temiz havanın verdiği huzuru doyasıya hissedebilirsiniz.

ÇOCUK HAVUZLU VİLLA FİYATLARI

Kiralık villa fiyatları; kişi sayınıza ve villanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Kalabalık aileler için uygun olan kiralık villaların fiyatları biraz daha yüksek olabiliyorken, çekirdek aileler için hazırlanmış olan villaların fiyatları daha uygun olmaktadır. Keyifli ve konforlu bir tatil deneyimi yaşamanız için özenle tasarlanmış olan kiralık tatil villaları, sizlere özel yüzme havuzunun yanında birçok ekstra özellik sunmaktadır. Diğer villa seçeneklerinde olduğu gibi çocuk havuzlu kiralık villa fiyatları da kişi sayınıza ve seçeceğiniz bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Size en uygun olan kiralık villa seçeneğini bulmak ve detaylı bilgi almak için Senin Villan portföyünde bulunan çocuk havuzlu kiralık villa seçeneklerini inceleyebilir ve detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku
Whatsapp Destek