Filtrele

Ekonomik Kiralık Villalar


Toplam 648 Adet Kiralık Villa Bulundu
Havuzu Korunaklı Villa
₺12,950 - ₺12,950
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Muhafazakar Villa
₺18,949 - ₺47,999
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Lüks Villa
₺49,945 - ₺109,949
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Merkeze Yakın Villa
₺49,896 - ₺94,500
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Ekonomik Villa
₺25,200 - ₺67,200
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Ekonomik Villa
₺25,200 - ₺67,200
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Ekonomik Villa
₺25,200 - ₺67,200
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Ekonomik Villa
₺25,200 - ₺67,200
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon

EKONOMİK VİLLALAR NEDİR?


Her geçen gün daha da popüler hale gelen villa turizmi adını duyurmaya başladıkça, özellikle Kaş, Kalkan ve Fethiye bölgelerinde kiralık villa seçenekleri artış göstermekte ve çeşit fazlalığı oluşmaktadır.  Villa sayılarının artması ekonomik villa seçeneklerini artırmakta ve insanlara avantajlı bir tatil seçeneği olarak sunulmaktadır.

Ekonomik kiralık villa denildiğinde sanki kalitesiz ve niteliksiz olarak algılanıyor olsa da durum aslında bu şekilde değildir. Kalkan ekonomik villa seçenekleri neredeyse diğer villalar ile aynı özellikleri taşımaktadır. Özellikle kalabalık aileler ve arkadaş grupları için daha avantajlı ve uygun fiyatlı olan bu villa seçenekleri, sizlere diğer villa seçeneklerimizde olduğu gibi özel ve hijyenik bir tatil imkanı sunmaktadır.

EKONOMİK VİLLA TATİLİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?


Kiralık ekonomik villalar genellikle arkadaş grubu ve kalabalık ailelerin tercih ettiği villa seçeneğidir. Bu villalarımız tıpkı diğer seçeneklerimiz gibi özel yüzme havuzlu ve jakuzili kiralık villalardır. Villalarımızda bahçe ve havuz temizliği villa sorumlusu tarafından her sabah erken saatlerde yapılmakta ve varsa çöpleriniz kapıdan alınmaktadır.

Bütçe dostu kiralık villalar size pahalı lüks otellerden daha özgür ve rahat bir alan yaratır. Bu villalarımızda havuz kullanımının belli bir saati yoktur, kullanım saati tamamen sizin kullanımınızdadır. Kiralık villalarımızda bir evde bulunması gereken tüm temel eşyalar bulunmaktadır. Bu yüzden tıpkı otel rezervasyonu yaptığınızda olduğu gibi kiralık villa tatilinde de sadece kişisel eşyalarınızı yanınızda getirmeniz yeterli olacaktır. Sizlerde kiralık villa tatili deneyimizi yaşamak ve sınırsız imkânlarından yararlanmak isterseniz web sitemizde bulunan kiralık villa seçeneklerini inceleyebilir ve ekonomik kiralık villalar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

KALKAN EKONOMİK VİLLA SEÇENEKLERİ


Kalkan; villa turizminin en yaygın olduğu ve neredeyse tüm yıl boyunca kiralık villa turizminin devam ettiği nezih bölgelerden bir tanesidir. Bozulmamış doğası ve sade güzelliği ile öne çıkan bölge, insanlara kalabalık ve yığın bir tatil yerine, sevdikleri ile baş başa, özgür bir tatil imkânı sunmaktadır. Kalkan kiralık villalarda bulunan en önemli özellik tüm villaların özel yüzme havuzuna ve yeşil alanlı bahçesine sahip olmasıdır. Bu villalar sizlere sanki kendi evinizdeymişsiniz gibi özgür bir tatil yapma imkânı sunmaktadır. Kalabalık ve gürültülü ortamdan kaçmak isteyenlerin için alternatif tatil olarak değerlendirilen kiralık villa tatili, sizlere üstün konfor ve profesyonel hizmet imkânı sunmaktadır.

Kalkan deniz manzaralı ekonomik kiralık villalar; merkeze ve plaja yakın olmaları sebebiyle en çok rağbet gören villa seçeneklerimiz arasındadır. Bu villalardan merkeze ve denize ulaşım kolay olduğu için özellikle çocuklu aileler ve yaşlı insanlar için avantaj sağlamaktadır. Kalkan havuzu korunaklı kiralık villa seçenekleri; gözlerden uzak ve sakin bir tatil yapmak isteyenler için özel olarak hazırlanmış seçeneklerdir. Bu villalar genel olarak doğa içerisinde bulunmakta ve bahçe kısmı korunaklı olduğu için dışarıdan görünmemektedir. Sizlere tam mahremiyet alanı sağlayan bu villalarımızda hem bütçenize uygun bir tatil yapabilir hem de yemyeşil doğanın verdiği huzurun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

KAŞ EKONOMİK VİLLA SEÇENEKLERİ


Mavinin hemen hemen her tonunu görebileceğiniz ve büyüleyici manzarasına hayran kalacağınız Kaş, ekonomik villa tatilinin yaygın olduğu bölgelerden bir tanesidir. Kaş ekonomik kiralık villalar genel olarak denize yakın ve deniz manzaralı olan villalardır. Kalabalık aileler için ekonomik villa seçeneklerinin olduğu Kaş’ta aynı zamanda ekonomik balayı villaları da bulunmaktadır. Balayı villaları genellikle muhafazakâr olarak inşaa edilmekte ve size rahat bir tatil imkânı sunmaktadır.
Devamını Oku
Whatsapp Destek