Filtrele

Isıtmalı Havuzlu Villalar


Toplam 112 Adet Kiralık Villa Bulundu
Havuzu Korunaklı Villa
₺12,950 - ₺12,950
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Balayı Villası
₺81,200 - ₺93,450
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Ultra Lüks Villa
₺101,710 - ₺241,500
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Ultra Lüks Villa
₺109,375 - ₺176,715
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Kalabalık Aileler İçin Lüks Villa
₺157,500 - ₺292,502
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Kalabalık Aileler İçin Lüks Villa
Villa Ela
1 İndirim!
₺94,997 - ₺219,996
₺94,047 - ₺217,796
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Muhafazakar Villa
₺28,000 - ₺70,000
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Kalabalık Aile Villası
₺113,652 - ₺142,065
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon

Kiralık villa tatili sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Ekstra birçok özelliği ile dikkat çeken ve tercih edilmesine sebep olan özel havuzlu villalar ile dört mevsim tatil deneyimini yaşayabilmeniz mümkündür.

Isıtmalı havuzlu kiralık villalar, özel yüzme havuzunun ısıtma sistemine sahip olduğu lüks villa seçeneklerindendir. Havuz ısıtması soğuk kış aylarında aktif edilmekte ve misafirlerine sıcak havuz keyfini yaşatmaktadır.

ISITMALI HAVUZLU VİLLALAR İLE DÖRT MEVSİM TATİL DENEYİMİ

Kapalı yüzme havuzlu villa seçeneklerimizin birçoğu aynı zamansa ısıtma özelliğine sahip olan villalardır. Bu villalar sayesinde dört mevsim tatil planı yapabilirsiniz. Yaz tatili genel olarak çok sevilse de, çoğu insan kış mevsiminde çıkılabilecek kısa bir tatili daha çok arzulamaktadır. Bu nedenle özel olarak tasarlanmış olan ısıtmalı havuzlu kiralık villalar, sizlere sadece size özel bir alanda lüks bir tatil deneyimi sunmaktadır.

Kalabalık aileler için ısıtmalı havuzlu villa seçeneklerimizin yanı sıra ısıtmalı havuzlu balayı villaları seçeneklerimizde bulunmaktadır. Bu villalarımızın çoğunda havuz ısıtmasına ek olarak yerden ısıtma sistemi de bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde serin kış aylarında sıcacık villada özel havuz deneyimi yaşayabilirsiniz.

ISITMALI HAVUZLU VİLLA KİRALARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Tüm tatil rezervasyonlarında olduğu gibi ısıtmalı havuzlu villa rezervasyonu yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat ederek villa seçimi yapmanız sorunsuz bir tatil yapmanızı kolaylaştıracak ve tatilden beklediğiniz verimi almanıza yardımcı olacaktır.

Kişi Sayısı: Isıtmalı havuzlu villalarımız genelde 2 odalı balayı villaları ve 4-5 odalı lüks kiralık villa seçeneklerinden oluşmaktadır. Tatil planı yapmadan önce kişi sayınızı net olarak belirlemeniz gerekmektedir. 2 odası bulunan 4 kişilik bir villada 6-7 ya da daha fazla kişinin kalmasına izin verilmemektedir. Bu nedenle kişi sayınıza uygun villa tercihi yapmanız, rahat bir konaklama süreci yaşamanızı sağlayacaktır.

Villanın Konumu: Tatil için ziyaret edeceğiniz bölgeyi seçtikten sonra ilk olarak yapmanız gereken, baktığınız villaların konumunu kontrol etmek olmalıdır. Merkeze yakın ısıtmalı havuzlu kiralık villa seçeneklerimiz olduğu gibi bölgenin civar köylerinde de ısıtmalı havuzlu kiralık villa seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu nedenle, son dakika sürprizi yaşamamanız için villa açıklamalarında bulunan uzaklık ve mesafeleri mutlaka kontrol etmelisiniz.

Villanın Sunduğu Hizmetler: Kiralık villalar özelliklerine göre kendi aralarında birçok alt kategoriye ayrılmaktadır. Örneğin; her villada jakuzi ya da havuz ısıtma özelliği bulunmamaktadır. Bu nedenle aradığınız villada hangi ekstra özelliklerin olacağını belirlemeniz, villa seçiminde size büyük kolaylık sağlayacaktır.

ISITMALI HAVUZLU VİLLA FİYATLARI

Kapalı ve ısıtmalı havuzlu kiralık villalarımızın havuz ısıtma sistemi sürekli açık değildir. Isıtma sistemi isteğiniz doğrultusunda ve ekstra ücret karşılığında aktif edilmektedir. Havuz ısıtma sistemi aktif edildiğinde suyun sıcaklığı maksimum 28 santigrat dereceyi bulmakta ve bu sıcaklık özellikle dış havuz ısıtması bulunan villalarımızda mevsim şartlarına göre değişiklik göstermektedir.. Dolayısıyla çok sıcak bir havuz düşüncesi ile rezervasyon yapmak sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu nedenle rezervasyon öncesi mutlaka detaylı bilgi sahibi olmalısınız.

Isıtmalı havuz fiyatları villanın ve havuzunun büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Lüks ısıtmalı havuzlu villaların fiyatı yüksek olurken, ısıtmalı havuzlu balayı villalarının fiyatları daha ekonomik olmaktadır. Kış ayları için çoğu kiralık villada havuz ısıtma ücreti belirlenen günlük ücret dâhil olmaktadır. Ancak bazı villalarda ısıtma ücreti ekstra ücrete tabiidir. Portföyümüzde yer alan tüm ısıtmalı havuzlu kiralık villa seçeneklerimizin detaylı olarak açıklama metni bulunmaktadır ve bu metin içerisinde ısıtma ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

ISITMALI HAVUZLU VİLLALAR HANGİ BÖLGELERDE?

Kiralık villa hizmeti her geçen gün adını daha çok duyurmuş ve ülkemizin birçok bölgesinde yaygın olmaya başlamıştır. Ancak ısıtmalı havuzlu villalar en çok kış mevsiminin ılık geçtiği Akdeniz ve Ege Bölgelerinde bulunmaktadır.

Fethiye ısıtmalı havuzlu kiralık villa seçenekleri, genelde Ölüdeniz’e yakın, muhafazakâr villalardır. Kış döneminde planladığınız kısa bir Fethiye tatili için bu villaları tercih edebilir ve günlük gezinizin sonunda sıcacık suyun keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaş ısıtmalı havuzlu kiralık villalar, genellikle balayı için tercih edilmektedir. Kaş’ın sakin havası ve masmavi denizi eşliğinde romantik bir balayı tatili deneyimi yaşamak için villa kiralayabilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Villa kültürünün en çok yaygın olduğu Kalkan; hem yaz aylarında hem kış aylarında ziyaretçilerine ev sahipliği yapan tatil bölgelerinden bir tanesidir. Kalkan ısıtmalı havuzlu kiralık villalar merkeze yakın ve deniz manzaralı seçeneklerden oluşmaktadır. Bu sayede Kalkan’ın büyüleyici manzarasının keyfini çıkarırken, aynı zamanda sıcak havuzda dinlenebilir ve yorgunluğunuzu atabilirsiniz

Devamını Oku
Whatsapp Destek