Filtrele

Muhafazakar Villalar


Toplam 660 Adet Kiralık Villa Bulundu
Kalabalık Aileler İçin Lüks Villa
Villa Marbella
5 İndirim!
₺35,000 - ₺35,000
₺33,250 - ₺33,250
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Havuzu Korunaklı Villa
₺12,950 - ₺12,950
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Muhafazakar Villa
₺18,949 - ₺47,999
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Lüks Villa
₺95,200 - ₺179,900
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Kalabalık Aileler İçin Lüks Villa
₺80,850 - ₺179,900
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon
Muhafazakar Villa
₺24,500 - ₺79,499
Aralığında Haftalık Fiyatlar
Müsaitlik & Rezervasyon

Yazlık kiralık villa tatili, her yıl adını daha çok duyurmakta ve tatil severler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bu kiralık villa seçeneklerinin arasında en çok tercih edilen villa türü muhafazakâr kiralık villalar olmaktadır. Peki, muhafazakâr kiralık villa nedir?

Muhafazakâr villalar, özel bahçe alanına ve özel yüzme havuzuna sahip olan kiralık tatil evleridir. Bu evlerin diğer kiralık villalardan farkı havuz ve bahçe alanının yüksek çitlerle ya da perdeleme sistemi ile tamamen çevrelenerek villa alanının dışarıdan görünmesini engellemesidir. Havuz ve bahçe alanı dışarıdan görünmeyen ve size tam mahremiyet alanı sunan bu villalar, en çok muhafazakâr aileler ve balayı çiftleri tarafından tercih edilmektedir.

MUHAFAZAKÂR KİRALIK VİLLANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Muhafazakâr villa tatili; size ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte, özel bir tatil alanı sunmaktadır. Kiralık muhafazakâr villalarda sevdiklerinizle baş başa, meraklı gözlerden uzak, rahat ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Otellere kıyasla zamanı ve kullanım alanını sizin belirlediğiniz, belirli kurallara uymak zorunda kalmadığınız ve en önemlisi sadece size özel imkânların sunulduğu muhafazakâr villa tatilinde en çok ilgi gören muhafazakâr balayı villalarıdır.

MUHAFAZAKÂR BALAYI VİLLASI NEDİR?

Muhafazakâr balayı villaları, en özel anlarınızdan birisi olan balayı tatili için büyük bir özenle hazırlanmış özel konseptli ve tüm alanın size ait olduğu balayı villalarıdır. Balayı tatilini kalabalıktan uzakta, sessiz ve sakin bir şekilde geçirmek isteyen çiftlerin yoğun ilgi gösterdikleri muhafazakâr balayı villaları, doğa manzaralı ve deniz manzaralı olmak üzere iki alt gruba ayrılmaktadır.

Doğa manzaralı muhafazakâr balayı villaları, sizlere yemyeşil doğa içerisinde, kış cıvıltıları eşliğinde huzurlu ve sakin bir balayı tatili imkânı sunmaktadır. Şehrin kalabalık gürültüsünden uzakta, özlediğimiz doğal yaşamı bizlere sunan bu villaların bahçe katı genellikle yüksek duvarlarla ve çitlerle çevrilidir ve dışarıdan kesinlikle görünmemektedir.

Deniz manzaralı muhafazakâr balayı villaları; sizlere deniz manzarası eşliğinde bir mahremiyet alanı sunmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu villalar genellikle perdeleme sistemi ile korunaklı hale getirilmiştir. Bu sayede perdeleme sistemini dilediğiniz zaman kapatarak havuz ve bahçe alanını tam korunaklı hale getirebilir, dilediğiniz zaman da açarak manzara eşliğinde içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

MUHAFAZAKÂR VİLLA KİRALAMADA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Tüm tatil planlarında olduğu gibi muhafazakâr villa tatilinde de dikkat etmeniz ve özellikle incelemeniz gereken bazı hususular bulunmaktadır. Kiralık muhafazakâr villa tatili için plan yaparken nasıl bir villa kiralamak istediğinizi, kiraladığınız villada hangi özelliklerin bulunmasını istediğinizi ve özellikle villanın konumunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Villanın bulunduğu konumu kontrol etmeniz ve bölge hakkında bilgi sahibi olmanız sizlere tatiliniz boyunca büyük kolaylık sağlayacaktır.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise villanın konaklama kapasitesidir. Kiralık villaların genel kuralı, kapasitesi doğrultusunda misafir ağırlamaktadır. Bu yüzden tatilden önce kişi sayınızı belirlemeniz ve kişi sayınız ile orantılı odaları bulunan muhafazakâr villaları seçmeniz keyifli bir tatil geçirmeniz için size yardımcı olacaktır.

Muhafazakâr kiralık villalar, sizlere mahremiyet alanı sunmak için tasarlanmış olsa da bu villalar da kendi aralarında tam korunaklı ve yarı korunaklı olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Tam korunaklı kiralık villalarda dışarıdan görünme ihtimaliniz bulunmazken, yarı korunaklı kiralık villalarda sadece yandaki binalardan bahçe alanı görünmemekte ama villaya gelen yoldan bahçe alanı görülebilmektedir. Bu yüzden sonradan sorun yaşamamanız için bu özelliklere dikkat etmeniz gerekmektedir.

MUHAFAZAKÂR KİRALIK VİLLA FİYATLARI

Muhafazakâr kiralık villa fiyatları villanın özelliklerine ve konaklama kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. 2-3 adet yatak odası bulunan villalar daha uygun olurken, kişi sayısı 10-12 kişiye kadar çıktığında bu fiyat doğal olarak yükselmektedir. Muhafazakâr kiralık villalar için kişi başı fiyat değil, kiraladığınız villanın belirlenen fiyatını ödersiniz. Bu yüzden villa fiyatları otellere göre daha ekonomik ve cazip olmaktadır. Ekonomik muhafazakâr kiralık villa seçenekleri için erken rezervasyon yapmanız ve tatilinizi önceden planlamanız size çok büyük avantaj saplayacaktır. Çünkü bu villalar özellikle sezon başladığında çok büyük ilgi görmekte ve neredeyse hepsi tamamen dolu olmaktadır.

Sayfamızdan birbirinden güzel ve ekonomik olarak bütçenize uygun olacak 2023 yılı aktif kiralık villaları inceleyebilirsiniz.

ÖZEL HAVUZLU KORUNAKLI VİLLALAR HANGİ BÖLGELERDE BULUNUR?

Muhafazakâr özel havuzlu villalar genellikle villa turizminin yaygın olduğu Fethiye, Antalya, Kaş ve Kalkan Bölgelerinde bulunmaktadır. Bulunduğu bölgelerin coğrafi konumu ve doğal yapısına dikkat edilerek en özel ve konforlu alanlarda inşa edilmiş olan muhafazakâr villalar, sizlere hem sessiz ve sakin bir tatil imkânı sunmakta hem de doğanın ve manzaranın keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlamaktadır.

FETHİYE MUHAFAZAKÂR KİRALIK VİLLALAR

Tatil dönemlerinde en çok turist akışının olduğu Fethiye’de bulunan muhafazakâr kiralık villalar plajlara ve merkeze yakın konumda inşa edilmiştir. Bu villalarda konakladığınız süre boyunca Çalış Plajı’na ve Ölüdeniz’e kolaylıkla ulaşım sağlayabilir, Babadağ Yamaç Paraşütü ile tatilinize aksiyon katabilir, Karaköy’ü ziyaret ederek tarihi yerleri keşfedebilir ve yaz akşamlarında sahilde bulunan birçok mekânda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

ANTALYA KİRALIK MUHAFAZAKÂR VİLLALAR

Antalya’da bulunan muhafazakâr kiralık villalar lüks yapılı ve özel yüzme havuzlu olarak tasarlanmıştır. Sorunsuz bir tatil geçirmeniz için özenle tasarlanmış olan bu villalarda ailenizle ve arkadaş grubunuzla birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilir ve yaz akşamlarında Antalya’nın hareketli gece hayatına katılabilirsiniz.

KAŞ MUHAFAZAKÂR VİLLALAR

Yazı ayrı güzel, kışı ayrı güzel olan Kaş bölgesindeki kiralık muhafazakâr villalar çoğunlukla balayı villalarından oluşur. Kaş’ın insana huzur veren sakin yapısı ve muhteşem manzarası eşliğinde romantik bir balayı tatili geçirmeniz için özel olarak hazırlanmış olan bu villalar sizlere tam mahremiyet alanı sunar. Kaş kiralık muhafazakâr villaların çoğunda kapalı yüzme havuzu ve havuz ısıtma sistemi bulunmaktadır. Bu ek özellik sayesinde kiralık villaları sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

KALKAN KİRALIK MUHAFAZAKÂR VİLLALAR

Muhafazakar villa tatili için en uygun olan bölgelerden bir tanesi de Kalkan’dır. Kalkan kiralık muhafazakâr villalar, sizlere klasik bir tatilden çok daha fazlasını sunmaktadır. Kalkan’da bulunan muhafazakar villalar genellikle balayı çiftleri ve mutaassıp aileler tarafından tercih edilmektedir. Yoğun ilgi gören bu villalar, sizlere keyifli bir tatil sunabilmek için özenle tasarlanmıştır. Kalkan özel havuzlu muhafazakar villaların çoğunda çocuk havuzu, jakuzi, masa tenisi, langırt ve mini çocuk parkı bulunmaktadır. Bu ek imkânlar sayesinde özellikle çocuklu aileler, güvenli ve konforlu bir tatil geçirebilirler. 

Devamını Oku
Whatsapp Destek