Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?

Kiralamak istediğiniz villanın detay sayfasında yer alan fiyatlar kısmının hemen altında bulunan REZERVASYON butonuna tıklayarak villanın müsaitliğini kontrol edebilir, konaklama yapmak istediğiniz tarih aralığının müsait olması durumunda minimum 5 veya 7 gece (seçtiğiniz aya göre değişmektedir) seçildikten sonra açılan pencerede yer alan konaklayacak kişi sayısı (yetişkin ve çocuk olarak) seçilip; Rezervasyonu gerçekleştiren kişinin ad soyad, email,telefon no  bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.

Bu ekranda kiralamak istediğiniz villanın konaklama yapacağınız tarih aralığındaki fiyatını ve ön ödeme olarak ödenmesi gereken depozito tutarını (toplam tutarın %35’i) görebilirsiniz.

Rezervasyon koşullarını onaylıyorum sekmesini onaylayıp devam tuşuna tıkladığınızda Rezervasyonunuz alınmıştır bilgisini ekranınızda görebilirsiniz. Bu işlemlerin ardından sistemimiz sizlere ön rezervasyonunuzun tarafımıza ulaştığını ve rezervasyon ile ödeme detaylarını içeren  bilgileri formda belirttiğiniz mail adresine gönderecektir.

ÖDEMELER NASIL YAPILIYOR?

Rezervasyon formunun oluşturulmasının ardından ilk etapta, konaklama yapacağınız tarih aralığındaki villanın toplam kiralama bedelinin %35'lik kısmının ödenmesi gerekmektedir.Bu tutar rezervasyon formunu doldurduğunuz sırada sizlere ön bilgi olarakta verilmekte ayrıca tarafınıza ulaşan ön rezervasyon bilgilerinizde de yer almaktadır. %35'lik depozito ödemesini tarafınıza mail ile göndereceğimiz ödeme linki üzerinden güvenli bir şekilde (3d secure ile) kredi kartınız ile yada firma hesap numaramıza yapacağınız havale/eft ödemesi ile de gerçekleştirebilirsiniz.

YEMEK SERVİSİ HİZMETİNİZ VAR MI?

Yemek servisi hizmetimiz bulunmamaktadır. Villalarımıza ait mutfaklarda kendi yemeklerinizi pişirebilir,kendi ellerinizle güzel bir kahvaltı sofrası hazırlayabilirsiniz.Özel barbekü hizmeti talep etmeniz durumunda, anlaşmalı olduğumuz özel şeflerden bu hizmeti ücret karşılığında alabilirsiniz.Ücret ve hizmet detayları ile ilgili bizleri arayabilirsiniz.

ÜCRETE NELER DAHİL?

Elektrik,su,tüpgaz kullanımı,havuz ve bahçe bakımı giderleri ile villaya girişte yapılan temizlik hizmeti ücrete dahildir. Konaklamanız esnasında ekstra temizlik hizmeti talep etmeniz durumunda 1 gün öncesinde firmamıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu hizmet ücret karşılığinda verilmektedir.

BELİRTİLEN FİYATLAR KİŞİ BAŞI FİYATLARMI?

Web sayfamızda veya sosyal mecralarda paylaştığımız fiyatlar villanın toplam fiyatıdır. Kişi başı fiyat uygulamamız bulunmamaktadır. (Örnek : 4 kişi konaklama kapasitesine sahip bir villada 2 kişi de kalsa 4 kişi de kalsa villanın fiyatı aynıdır.)

 

Whatsapp Destek