Romantik Balayı Tatilinin Yeni Adresi: Kalkan Kiralık Balayı Villaları

img
Güncel Makaleler
28 Ocak 2024

Balayı tatili, hayatının yeni bir dönemine başlayan çiftler için büyük önem arz etmektedir. Bu dönemi en güzel ve en verimli şekilde değerlendirmek isteyen balayı çiftlerinin karşısına bir çok alternatif seçenek çıkmakta ve bu durum çoğu zaman akıllarının karışmasına sebep olmaktadır. Son dönemlerde otellerin yanı sıra kiralık balayı villaları çiftler tarafından en çok tercih edilen ilk seçenek olmuştur. 

Kiralık Balayı Villası Nedir? Balayı Villaları Hangi Bölgelerde Bulunur? 

Yoğun olarak Kaş, Kalkan ve Fethiye bölgelerinde bulunan kiralık balayı villaları genel bir tanım ile tüm alanın misafirlere ait olduğu özel havuzlu, jakuzili, geniş bahçeli lüks tatil evleridir. Sizlere tam mahremiyet alanı sunan muhafazakâr balayı villaları doğa ile iç içe, eşinizle baş başa huzur dolu bir tatil yapmanıza imkan sağlamaktadır. İster yaz aylarında isterseniz de kış aylarında kiralama yapabileceğiniz balayı villalarının kapalı havuzlu balayı villaları, saunalı balayı villaları ve ısıtmalı havuzlu balayı villaları gibi ekstra özellikleri olan seçenekleri de bulunmaktadır. Dört mevsim tercih edilebilir olması sebebiyle daha cazip hale gelen balayı villaları modern ve şık tasarımı ile sizlere huzur dolu bir tatil imkanı sunmaktadır. 

Türkiye'nin en sevilen tatil bölgeleri olan Kaş, Kalkan ve Fethiye'de bulunan balayı villalarında balayı tatili yapmak sizlere hem yorgunluğunuzu atabileceğiniz kaliteli bir tatil yapma imkanı hem de bu bölgelerin tarihi ve turistik mekanlarını tanıma imkanı sunmaktadır. Balayı villalarında tatiliniz boyunca zaman yönetimi sadece size aittir. Havuz kullanım saati, yemek saati gibi herhangi bir kullanım zamanı ve sınırlaması bulunmamaktadır. Yemeklerinizi kendiniz pişirebilir ya da dilediğiniz saatte bölgeye yakın restoranlardan sipariş verebilirsiniz. 

Neden Kiralık Balayı Villaları Tercih Edilmelidir? 

Kiralık balayı villaları çiftlere tamamen özel ve muhafazakar bir alan sunmaktadır. Böylece çiftler kalabalıktan ve meraklı gözlerden uzakta, sanki kendi evlerindeymiş gibi rahat bir konaklama geçirebilmektedir. Üstelik havuz ve jakuzinin sadece size özel oluşu balayı villalarını en cazip kılan özelliklerin başında gelmektedir. Özel havuzlu balayı villalarında bahçe ve havuz temizliği günde bir kez villa görevlisi tarafından düzenli olarak yapılmakta ve havuz suyu klorlanmaktadır. Hem mahremiyetinize hem de hijyenik bir konaklama geçirmenize önem veren balayı villaları tüm bu sebepler sayesinde en çok tercih edilen konaklama tipi olarak ilk sırada yerini korunaktadır. 

Balayı Villası Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Hemen hemen tüm tatil planlarında olduğu gibi kiralık balayı tatili planlarken de mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Tatil planı yaparken öncelikle gitmek istediğiniz bölgeyi kesin olarak belirlemeniz ve o bölgede yer olan kiralık villa seçeneklerini incelemeniz gerekmektedir. Kiralık villa tercihlerini incelerken özellikle villada bulunmasını istediğiniz bir özellik varsa bunu mutlaka belirtmeli ve kriterlerinize uyan villalar arasından seçim yapmanız gerekmektedir. Seçeceğiniz villanın kriterlerinize uygun olmasının yanı sıra bütçenize uygun olması da büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle bakmış olduğunuz Kiralık balayı villası seçeneklerinin konumu ve özelliklerini değerIendirirken mutlaka fiyatını da kontrol etmeniz gerekmektedir. 

Ve en önemlisi, güzel ve kaliteli bir tatil yapabilmeniz için mutlaka güvenilir villa kiralama sitelerini tercih etmeniz gerekmektedir. İncelemiş olduğunuz sitelerin mutlaka TÜRSAB belgesi olması gerekmektedir. Güvenilir bir konaklama ve profesyonel bir hizmet için resmi seyahat acentalarını tercih etmeniz sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır. 

Yaklaşık 10 yıldır villa kiralama hizmeti veren ve TÜRSAB'a bağlı bir seyahat acentası olan Senin Villan'ın portföyünde yüzlerce kiralık balayı villası bulunmaktadır. Tüm villa seçenekleri sunduğu özelliklere ve bulunduğu bölgelere göre alt kategorilere ayrılmış, bu sayede aradığınız villayı bulmanız kolaylaştırılmıştır. Sizlerde kiralık villalar hakkında detaylı bilgi almak ve aradığınız balayı villasını Senin Villan farkıyla hemen bulmak için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz...

Son Yazılar

Whatsapp Destek